
1,80 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
РОЗМІР: 11,5 х 16,3 х 2,4 мм.
Колір: коричневий;
Вид гуми: HNBR;
Країна виробник: Туреччина.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Матеріал кільця | Бутадієн-нітрильний каучук |
| Робоче середовище | Нафтопродукти |
| Мінімальна робоча температура | -40 град. |
| Максимальна робоча температура | 150 град. |
| Внутрішній діаметр | 11.5 мм |
| Зовнішній діаметр | 16.3 мм |
| Товщина кільця | 2.4 мм |
| Упаковка | Пакет |
| Кількість в упаковці | 100 шт. |
| Виробник | КамАЗ |