
5 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
Розміри:
внутр.-11 мм.
наруж.-20 мм.
товщина - 8 мм.
Ресурс ручного насоса з шевронною манжетою в 2 і більше разів вищий, ніж зі звичайним гумовим кільцем круглого перерізу.
Колір: чорний;
Вид гуми: HNBR;
Країна виробник: Туреччина.
HNBR - Гідрований бутадієнакрилонітрильний каучук.
HNBR є синтетичним каучуком, який отримується в результаті повного або часткового гідрування нітрильного каучуку (NBR). Головними відмінностями порівняно з NBR є більш висока стійкість до температури (до 150 °C) та хороша стійкість до окисного впливу (наприклад, озону).
HNBR також має дуже гарні механічні властивості.
Термостійкість: приблизно до 150 °C.
Стійкість до негативної температури: залежно від складу до -40 °C.
Хімічна стійкість:
• аліфатичні вуглеводні;
• рослинні та тваринні жири та олії;
• рідини HFA, HFB та HFC;
• багато розведених кислот, основ і соляних розчинів при низьких температурах;
• вода та пара з температурою до 150 °C;
• озон, атмосферний вплив та старіння.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Виробник | МТЗ |
| Основні | |
| Стан | Нове |
| Тип запчастин | Оригінал |
| Тип техніки | Вантажний автомобіль |
| Ширина | 6 мм |
| Код запчастини | 17-004А |
| Внутрішній діаметр | 8 мм |
| Зовнішній діаметр | 16 мм |