
3 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
РОЗМІР: 21х28,5х3,75 мм.
Колір: коричневий;
Вид гуми: HNBR;
Країна виробник: Туреччина.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Матеріал кільця | Бутадієн-нітрильний каучук |
| Робоче середовище | Нафтопродукти |
| Мінімальна робоча температура | -40 град. |
| Максимальна робоча температура | 150 град. |
| Внутрішній діаметр | 21 мм |
| Зовнішній діаметр | 28.5 мм |
| Товщина кільця | 3.75 мм |
| Упаковка | Пакет |
| Кількість в упаковці | 100 шт. |
| Виробник | КамАЗ |